Tatjana Gladilina saab riikliku teenetemärgi

tatjana-gladilinaKolmapäeval, 06.veebruaril allkirjastas president Toomas Hendrik Ilves otsuse anda Eesti Vabariigi 95. aastapäeva eel Eestile osutatud teenete tunnustamiseks 99 inimesele riiklikud teenetemärgid.

Eesti tänab ja tunnustab neid, kes on erinevatel elualadel ilmutanud suurt professionaalsust, leidlikkust, järjekindlust ja mitmel juhul ka vaprust, kirjutas riigipea otsuse eessõnas. Tänatakse neid, kes on teinud rohkem, kui töökohustused seda nõudnuks, kelle pühendumus oma kutsetööle või tegevusele kodukoha hüvanguks on aidanud Eestit muuta suuremaks, paremaks, turvalisemaks.

Teenetemärgi kohaliku elu edendamise eest, millega Eesti tunnustab vabatahtlikke abistajaid, nende vastutustundlikkust ühiskonna ja oma kodukandi vastu, saab ka Eesti Raudtee ametiühingu peausaldusisik Tatjana Gladilina.

Tatjana Gladilina alustas oma tööd 1968 aastal BALTI RAUDTEEL EESTI JAOSKONNA Tallinna teejaoskonna insenerina raudtee ehituse alal. Alates 1978 aastast kuni 2003 aastani jätkas oma tööd Eesti Raudteel Tallinna teejaoskonna kaadriosakonna juhatajana. Alates 2003 kuni tänaseni jätkab oma tööd Eesti Raudteel töötajate esindajana ametiühingu peausaldusisikuna. Tatjana Gladilina on terve elu andnud oma panuse Eesti Raudtee arengusse, efektiivsusele ja ohutusele. 11 aastat panustas oma jõudu töötajate esindamisele, sotsiaaldialoogi arendamisel ja kollektiivsete suhete parandamisel.

Palju õnne talle Eesti Raudteelaste Ametiühingu ja Eesti Raudtee kollektiivi poolt!